.

Fress Превозот Жените Мода СТП Фустан Обвивка ОВратот Долг Ракав Црн Фустан Секојдневен Мини Фустан Комби
продавница за облека вистинска големина на плочка волумен мерење на лента,24cm грешка е нормалниот опсег.
Чипка Chiffon се Облекуваат Жените пролет, Есен Зима Шупливи Надвор Плус Големина Фустани, Елегантен Долг Р
Напомена : Овој производ содржи само едно парче облекаЕдна ГолеминаОблека Должина : 95 СМ ;Биста : 90 CM ;Рам�
Нов Висок квалитет 2017 нови зимски Нова Година жените возбудува v деколте, црвена ремени завој страна пре
Ова е Азија Големина,ве Молиме проверете детали големини на големината на табелата сликата пред да го к�
Добредојдовте да ја посетите нашата Продавница и да Купите.Ви благодариме за Поддршката!Услови за кори�
големина Должина Биста Половината Колковите S 118 88 6066 92 М 119 92 6470 96 L 120 96 6874 100 XL 121 100 7278 104
Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина Н�
Материјал : полиестер&памукБои за избор:како на слика шоуПогоден за : случајни,дома,во клубот,училиштеП
Жените Лето Секојдневен Исклучување Рамо Вечер Партија Плажа Фустан Долг ФустанОва е елегантен класич�
големина Должина Биста XS 83 96 S 84 100 М 85 104 L 86 108 XL 86 112
Мерење Во CM Големина Биста Половината Должина Рамо Колковите S 80 61 102 32 82 M 84 65 103 33 L 86 88 69 104 34 90 XL 92 73 105 35 94Ме
Големина на рамо ширина(см) биста(cm) половината(cm) на колкот(cm) облека долго(cm) должина на ракав(cm) други s 84
Мода Лето Жени Секси Тексас Фустани коса црта Вратот Солидна Боја Кавга во Домот Дами Девојки Лабава Се�
Детали за производот : Материјал : полиестер Spandex Повод : жените мода vestido Секси V Деколте, Големи димензии
Хип(cm) Биста(cm) Половината Големина(cm) Должина(cm) Рамо(cm) S 78 63 99 М 83 68 100 L 88 73 101 XL 93 78 102 XXL 101 86 103
OEM / ODMПрифатена8 ОбјектотСекси Црна Faux Кожа Молив Bodycon Матурска Цевка Strapless Мини Фустани патент Тока Пред
1.Новиот Бренд 100% .2 .Достапни боја : портокалова,црвена,зелена,сина,розова3.Големина : S M L XLВе молиме овозм
Моден Памук, Лен Гроздобер Облека 2018 Лето Есен Жените Секојдневен Лабава Boho Долго Фустани DR237