.

Големина(единица : cm) Фустан Биста Рамо Половината Хип S 128 80 36 60 80 M 129 84 37 64 82 L 130 88 38 68 84 XL 131 92 39 72 86 XXL 132 96 40 76 8
За стомак танц појас : ткаенини : камења во боја : како на слики Size : слободен големина број : 17#
Опис : (0116) сина цвет здолниште танчерка танцување народни носии yangko танц носат модерен танц тапан облек�
2016 Година Бесплатен Превозот Кристал Џез Танц Модерен Танц Костим Мода Висок Квалитет Танцување Фустан
Почитувани купувачи, Момче Custom size, ве молиме запишете половината, висина, големина ви БлагодаримеГолеми
Топ ГОЛЕМИНАБИСТАПОЛОВИНАТАL80см / 31.5 инчен72cm / 28.35 инченXL85cm / 33.5 инчен76cm / 30inchXXL90cm / 35.43 инчен80см / 31.5 инченО
Бренд : Танц КралицаГолеминаБлузи Должина(единица : cm)Биста(единица : cm)Половината(единица : cm)Хип(единиц�
Жените стомак танц панталони : Материјал : модалниГолемина : една големина,половината : 65100cm,должина : 90cm,�
Тип на производ : Ballroom латинска танц костим Материјал : Stetchable чипка (Spandex / Најлон) Возрасна Група : Возрас�
Постојат 7 големини за овој фустан : xs (100cm , за девојки / момчиња со висина 95105cm) s (110cm , за девојки / момчиња �
Тип на производ : Ballroom латинска танц костим Материјал : Stetchable чипка (Spandex / Најлон) Возрасна Група : Возрас�
Само врвот+панталони (не се вклучат и други)ако ви треба другите ,pls контактСтомакот Танцување Облека Ор�
Тип на производ : Ballroom латинска танц костим Материјал : Stetchable чипка (Spandex / Најлон) Возрасна Група : Возрас�
Постојат 5 големини за овој фустан : S (110cm , за девојки / момчиња со висина 105115cm) M (120cm , за девојки / момчиња �
Вклучувајќи маици и панталониS : Висина 155160cm (5'15'3ft),тежина 4045kg (89100lb)М : Висина од 160165cm (5'35'5ft),тежина 4550kg (10011
2017 нова мода танц облечи оригиналниот дизајн Боење националниот стандард на танц фустан долг ракав фус�
Големина На ТабелатаГолеминаГрадитеПоловинатаФустан ДолжинаСе Препорачува ВисинаРамо ШиринаЕдиница
2016 година дизајн 100% реално свила стомак танц превез, евтини танц превези, semicercle превезот на големо 250*114cm
Големина(единица : cm) XXS(25) XS(26) S(27) M(28) L(29) XL(30) XXL(31) XXXL(32) 4 XL(33) 5 XL(34) Половината 61 64 67 70 74 77 80 83 87 90Совети : 1cm=0.393 и
Уживајте Во Вашиот Танц,Расте Со НасДетето Големина : XXS(8),XXXL(10),4 XL(12),5 XL(14),6 XL(16)Возрасни Големина : XS.S.М.L.XL.X
2016 година дизајн 100% реално свила стомак танц превез, евтини танц превези, semicercle превезот на големо 250*114cm
Нови 66cm две страни стомак танц Свила Фан Превези Убаво 100% Свила виткање РакаФанови Фаза Перформанси Веж
Добредојдовте на нашата продавница!Ние секогаш се нудат Голема количина со многу конкурентна цена за в�
Добредојдовте на нашата продавница!Ние секогаш се нудат Голема количина со многу конкурентна цена за в�
Негативни повратни информации ни направи подобри Инаку, стоката ќе биде вратена назад во Кина.50100 парчи�
Градник Појас Здолниште ГОЛЕМИНА Underbust Биста на ЕУ Големина НАС Големина Должина Половината Должина S 73
Ве молиме оставете ја вашата висина , тежина при место цел Големини : може да се купи едно парче облека,н�