.

Производство Детали : * Вкупна Должина : 1.80 м * Транспорт Должина : 95cm * Оддел : 2 секции * Совет Diamater : 1.8 мм * Н
Нови Cicada Риболов Мами 40mm 6.1 g VMC Кука Тешко ги Намамат Isca Вештачки Мамки Став Pesca Leurre Souple Peche Јапонија Рибол
Име на производ : Намамат фабрикаПроизвод meterial : Нерѓосувачки челик + железоДолжина : 5cmТежина : 5.88g(еден)19
боја : КАКО на сликата Големина : 8cm 6.2 g материјал : тешко мамка Продажбата модел : микс цел Кука : 8#Висока Ј
Внимание : Оваа цел само да се справи со кутија без летаат куки !
комбоMNFT 1 PC*Крап Риболов Јазол Puller бренд за квалитет Екипаж Алатка за Правење на Косата Екипаж Алатка Те�
Челик Врба Лист Fluted Ножот за SpinnerbaitМатеријал : ЧеликБоја : НикелГолемина 2.5 : 28x9mmГолемина 3 : 33x13.5mmГолемина
Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се на
Брод Тешки jigging род празноПразнодушата на риболов прачка!Материјал : Нано плус јаглеродЦелосна должина
Untied Skirting, Силиконска Гума Здолниште Направете ја вашата сопствена боја комбинација со нашите untied силик�
Untied Skirting, Силиконска Гума Здолниште Направете ја вашата сопствена боја комбинација со нашите untied силик�
Untied Skirting, Силиконска Гума Здолниште Направете ја вашата сопствена боја комбинација со нашите untied силик�
квалитет 3 слоеви леплива риболов нето,најлон гил нето ,мрежата се шири, заглавени на риба, тогаш не ќе бе
Всушност,проектот на float е малку разлика на различни видови риби.Риболов е начин да се комуницира со при�
Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се на
Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се на
Испорака Детали За : 1 Повеќето предмети ние ќе брод во рок од 7 работни дена по уплатата е потврдено...
Описи : Име на производ : Риболов Намамат Мамка за Справување со Кутија за Замрзнување ЏебМатеријал : ABS+ P
3 слоеви леплива риболов нето,гил нето ,мрежата се шири, заглавени на риба, тогаш не ќе бега1.стил : потоне
Hennoy Силна Treble Риболов Куки 10pcs / Многу 2# 4# 6# 8# 10# VMC Кука : ​
Слободен Брод 5g 7g 10g 10pcs / многу Риболов Намамат Убодни Главата Кука Бас Убодни Jighead Екипаж Мамка Мами 1)Ма�