.

Природни Транспарентен опал гем Прстен Природни скапоцен камен прстен S925 sterling silver трендовски големи лу
природни olivine обетки 925 сребрен Природни peridot скапоцен камен earring жени, модата, домот, Триаголник парична
Sinya Природните слатководни бисери обрачот earring за жените мајка во 925 sterling silver англиски заклучување остав
Метал:Солидна 14 K Бело Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина:4g Прстен Големина:6.5 Поставување:Отвори
Бренд : Leige Накит Главен Камен : Лабораторија Sapphire Акцент Камења : Ниту еден Камен Големина : 6*8 mm Метал : ster
Природни Ретро Кралскиот Пурпурна Калцедон Хривнија Круг Транспарентен ХривнијаПриродни jade боја ќе мо
2018 Новите природни црна хривнија Тркалезна Форма монистра Молитва монистра Исламската Муслимански Tasbih
Виолетова Jade Хривнија Природен Мраз Пурпурна Калцедон Jade ХривнијаПриродни jade боја ќе мора нијанси, как�
Пинк Калцедон Хривнија Кристално Јасна Овална Розова Боја ХривнијаПриродни jade боја ќе мора нијанси, ка�
7x5mm Брилијантен Смарагд се Намали за 1,2 КТ Moissanite Центар,14 K Бело Злато Женски Ангажман Прстен Класичен Ст�
Метал:Солидна 14 K Розово Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина:1.8 g Прстен Големина:6.5 Поставување:Prong
1.2 КТ 7 X5mm Смарагд Намали Брилијантен Moissanite Прстен 14 K 3 White Злато Ангажман Прстен Дупка Уметност Стил Прст
0.4 КТ 5 X3mm Смарагд Намали Moissanite Прстен 14 K Солидна Жолто Злато,Moissanite Акценти Страна Камен Ангажман Прстен,
Метал:Солидна 14 K Бело Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина:2.5 g Прстен Големина:6.5 Поставување: Prong П
Бренд : Leige Накит Главен Камен : Лабораторија Рубин Акцент Камења : Ниту еден Камен Големина : 6*8 mm Метал : st
Co Life Накит Сакам да КажамВашето задоволство е наша цел, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации
Единствени Моден Природна Бела Jade Резба на Мирот Картичка Форма Pendant ЃерданПриродни jade боја ќе мора ниј�
ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Алка Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Sterling Silver Ба за Момч
[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии За GQTORCH Највлијателните 925 сребрен corporation во e ast кина регионот. Мате�
LAMOON Чиста Сребрен Ѓердан S925 парична Казна Накит Розово Злато Позлатен Класичен Лист Pendent Ѓердани 100% При�
Бренд : Leige Накит Главен Камен : Лабораторија Рубин Акцент Камења : CZ Камен Големина : 7*7mm Метал : sterling silver Г
【 Бенд 】L&P【 Item Type】Прстен【Метал Тип】925 Sterling Silver【 Камен тип 】Кралицата Школка【 Големина 】0.7*1.1 cm【 Вис�
Опис На ПроизводотБрендLANZYOМетали Тип925 Sterling SilverGemstones МатеријалperidotСкапоцен Камен Големина(Приближни)2*4
[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии За GQTORCH Највлијателните 925 сребрен corporation во e ast кина регионот. Мате�
Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни Циркони1 Целосна плаќањето мора да се из�