.

Опис На ПроизводотКонтинуирано фрекфенција продолжување : CC1100 : 400464 MHz и 800928 MHz; CC1101 : 387464 MHz и 779928 MHz; Основ�
dianxiaobao_1dianxiaobao_2ако не можете да најдете стоката која треба во нашата продавница,ве молиме контактирајте
Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр�
ACDC 5 V 2 A Префрлување Напојување на Модулот за Замена / Поправка 5 V 2000 MA
За НАС, и Ние и Ветуваме на : * Производство само најдобро за широка потрошувачка и да се обезбеди највисо
CJMCU7793 AD7793 BRU 24битна, sigma delta ADC ниско ниво на бучава засилувач модул КАРАКТЕРИСТИКИ За До 23 ефективно решав
Шенжен Fengshengxin Electronics Co Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата,
За НАС, и Ние и Ветуваме на : * Производство само најдобро за широка потрошувачка и да се обезбеди највисо
Опис : Карактеристики : тој најновата верзија Додавање на карактеристики : Поддршка за повеќе напон DC из�
5 Pcs FFC 250mm 32 Pin Флексибилно Рамно Кабел 32 Pin Лента Кабел Напред Насока 0.5 mm Теренот 25cm Должина Истиот 32 Pins За
STM32 F407 ZGT6 развој одбор : Чип : STM32 F407 ZGT6(STM32 F407 ZGT6 112 GPIO / 1024 K ФЛЕШ / 196 K SRAMОдборот интегриран USB на сериски спој
Преглед Ова е дигитален општа намена честички концентрација сензор кој може да се користи за да се доби�
≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контакт
≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контакт
≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контакт
14950 електронска компонента комплет пакетот≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡Доколку
14950 електронска компонента комплет пакетот≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡Доколку
14950 електронска компонента комплет пакетот≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡Доколку
14950 електронска компонента комплет пакетот≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡Доколку
14950 електронска компонента комплет пакетот≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡Доколку
14950 електронска компонента комплет пакетот≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡Доколку
14950 електронска компонента комплет пакетот≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡Доколку
14950 електронска компонента комплет пакетот≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡Доколку
Превозот1 Yes 3~5 работни дена ЕМС Yes 5~10 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до п
≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контакт