.

20 Компјутери RY Серија Метал 192 целзиусови степени 250 V 10 A Cutoffs Термички Fuse Product Име : Термички ОсигурачНоми
Услуга На КлиентитеПЛАЌАЊЕ1.Aliexpress поддржува Виза , Boleto , Master Card ,Маестро Дебитна Картичка ,Western Union,Webmoney,QIWI
Број На Модел ВоведВе молиме изберете ја точната тековната accoding на следниве начела.Струја на Опрема / Со
Број На Модел ВоведВе молиме изберете ја точната тековната accoding на следниве начела.Струја на Опрема / Со
Број На Модел ВоведВе молиме изберете ја точната тековната accoding на следниве начела.Струја на Опрема / Со
TR5 Време Заостануваат Subminiature Осигурач.Напон : 250 V , Тековни : 1.25 A ( Т1.25 A ).Количина : многу 10 парчиња.Големин
CT1 AC Контактор (контактор за кратко), главно е дизајниран за AC 50 HZ или 60 HZ кола со 230 V оценет оперативен нап
Број На Модел ВоведВе молиме изберете ја точната тековната accoding на следниве начела.Струја на Опрема / Со
започнетекрајот Интелигентни Светлина Контрола Switch уличното осветлување Контролер Со Оптички Сонда ZYT
2 ПАРЧИЊА 2 Каналот 5 V Реле Модул Штит за Arduino РАКА СЛИК AVR DSP ЕлектронскиОпис : Технички параметри : Напон в
CT1 AC Контактор (контактор за кратко), главно е дизајниран за AC 50 HZ или 60 HZ кола со 230 V оценет оперативен нап
Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМног
Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМног
Modelo : LY4 NJ DC12 V +PTF14 Aquantidade : 1 buctipo : 4 PDT 14 pinos 4 N ° 4 NCCapacidade де contato : 10 A 240 VAC / 28 VDC 10 A
Материјал : Електрични компоненти Боја : Видете слики Опис : 1 Извор на енергија : 12 V 2 Прилагодливи време :
ТИП DZ47s LE БРОЈОТ НА ПОЛОВИ 1 P+N НОМИНАЛНА СТРУЈА(Во) 40 A ОЦЕНЕТ НАПОН(V) AC230 V / 400 V КРАТОК CIRCUITE КРШЕЊЕ КАПАЦИТЕ
Modelo : HH64 P LY4 NJ LY4 NJquantidade : 1 bucbobina де Tensão : DC24 Vtipo : 4 PDT 14 pinos 4 N ° 4 NCCapacidade де contato : 10 A 240 VAC / 28 VDC 10 ATamanho вкупно ( aprox )
Здраво Драги Сите добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...
50 Pcs / многу 32 V Авто Автомобил Motocycle Медиум Сечилото Осигурувачи Асортиман Комплет 2А 3А 5 A 7.5 А 10 A 15 A 20 A 25 A 3
REXL2 TMP7Временско реле Моќup одложување 230 V AC Со база и RXM база Универзална 0.1 с . 100 h 2 C / O реле, 5 Микроpluggable м
Помошен контакт модул : Погоден за AC LC1D09 . D620 контактор LC1D205 . D620 само може да се инсталира до 2 произволни �
Вилушка тип топ 40 A Автомобил Осигурач Големина : 42.3*12mm Нови и оригиналнитоп тип осигурач парче за вилушк
Модел : LY2 NJПроизводство : Мини Средината Електромагнетни Штафета8 Pins 2 NO+2 NCСтруја : 10 Aконтакти : сребро по
торба торба торбаМини 3А DCDC Конвертор Прилагодливи Чекор надолу Напојување на Модулот замени LM2596sЦелат�
торба торба торбасупер моменталниот капацитет на носивост (максимум 8), за да се обезбеди силна моќ за ва
Опис на производот =Околу нас= Ние сме лидер на пазарот во онлајн eдистрибутери и БУМ решенија...
Бесплатен Превозот 50pcs / многу 8 A 125 V / 250 V 2.4*7mm Axial Доведе Зелена Осигурач 8 A 2.4 x 7 Брз Удар ПИКО Отпор Осигур