.

8мм Вистински Природен Титаниум Злато Rutilated Кварцен Кристал Јасно Круг Мушка Хривнија За Жени Femme ШармЖе
ОписКоличина : 1 парчеМатеријал : Алуминиумски, јажеБоја : Како на сликатаГолемина : ПрилагодливКласичен
30 парче / многу Сребро Позлатен Двојно Срце Љубов Алка Ткаенината Хривнија Кристал Отвори Прилагодливи
Зимски Пол Мажи Повремено Рачно Изработени Beaded Нараквици Лесно Кука Кафена Кожа За На Рака Плетенка Гро
Име : Anil Arjandas Алка,Манжетната ЗакачамКоличина : 1pcТежина : 60gДолжина : 19.5 cmМатеријал : Кубни Циркони,КожаAnsw
топла продаде Мода Мултифункционален хривнија модната панк стил хривнија Може да се користи како Линиј
Стоки потекло::Obsidian, црвена ахатСпецификација на производот ::светецЗаштитник на високо 32 * 16 * 8 мм...
име на производ : Мода Хривнијахривнија тежина : 35.0 g / pc(приближно)хривнија должина : 21cmхривнија ширина : 1
30 парче / многу Жени Мажи Бесконечност Хривнија Злато Сребро Црна Позлатен 8 Облик на Приврзоци Линк Син�
30 парче / многу Злато Сребро Позлатен Лист Отвори Алки Жените Пердув Шарм Ткаенината Хривнија Мода Бохе�
Хесиод Продавница За НакитХесиод Продавница За НакитПратката како следниве : 1 Сите производи ќе бидат �
Драги Пријатели,добредојдовте на Risul продавница,среќно за вас!Одберете со висок квалитет100% од нерѓосув�
Нови Пристигнување Панк Извиткани Змија Алка Спирала Нерѓосувачки Челик Римски Број Ткаенината Хривни
Точка Име8 инчи 89mm Бисер Хривнија за жениБисер Типприродните Слатководни бисерХривнија Lentgh8 инчиБисер �
Име : Кожа Хривнија ЗакачамКоличина : 1 PCДолжина : 19cm, 20cm,21cm,22cmМатеријал : 8mm полу скапоцен камен,вистински
ПакетНакит ќе дојде со подарок кутијаПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ ЗА ЕВАЛУАЦИЈА1.Ако не сте задоволни со нашата
Луксузна Нормално Кубни Циркони Baguette Хривнија Накит, Модни Накит Човек Жените Злато Бојата На Ткаенина�
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ! Не ' рѓосувачки Челик Варијабилна Locket Алки Круг Завртка Обичен Леб�
Детали 1 100% Сосема Нов И Висок Квалитет 2 Материјал : Алуминиум,Стакло,кожа 3 Боја : црна 4 Должина : 20+7 cm /
Wecome на нашата продавница!Материјал : силикон,гумаКоличина : 1pcСостојба : 100% сосема новГолемина : 202*12*2mm ( в�
Природен Камен Хривнија Црната Лава Камен Витез Шлем Мажите Нараквици Howlite Голдстоун pulseras bransoletki Објект
Информации : Mainstone : Кристал Материјал : Позлатен ЛЕГУРА Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободн
Ние брод на светот Контактирате за ако имате било какви прашања кога ќе се плати Ако не ви се допаѓа пред