.

започнетеend24796463031221Материјал : сребро 925Боја : Сребрена (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет
1.Материјал : не ' Рѓосувачки челик&Кристал Кристал2.Износ : За Да Изберете3.Големина : 6124.Боја : Злато&Black&Ср
започнетеend247964630312218Материјал : Сребро 925Боја : Сребрена (Другите бои може да се сопствени направени)Паке�
JEXXI 4 Бои Жени, Девојки Мода 925 Sterling Silver Мода Свадба Накит трговија на Големо Со Целосна Сјајна CZ Дијамант
JEXXI Топла Уникатен Дизајн Едноставна Јасно Микро CZ Дијамант Ангажман Партија Прстени За Жена И Мажите S92
Боја : Опал Материјал : 925 Фунта Сребро, Опал Стил : Годишнината & Ангажирање Прстен Големина : 6 / 7 / 8, Опал :
Бренд вовед TOPGRILLZ е нашата ексклузивно и ние се специјализираат во мода и добар квалитет на производите.
Добредојдовте на нашата продавница!Имајте на ум!Цената е за еден прстенШирок : 11.5 мм,Големина : 7 8 9 10 11 12.К
Бесплатен Превозот ! Бројни Редови Еластичност Прст Прстен Поставена Во Кристал , Многу Светол !Кристал
Предмет : Бохемски Ретро Врежан Геометриски Тотем Прстени 9 Поставува Бренд Име : рачно изработени Накит
НИ / CA SZIE Diam MK / DE велика БРИТАНИЈА / EUR / AU Бразил ГОЛЕМИНА Франција ГОЛЕМИНА CN / СЕКРЕТАР / ЈП Circum (mm) 5 15.7
Со одличен квалитет и прифатлива цена, слатководни бисер стана популарна алтернатива на Јапонски Akoya б�
Јас nside дијаметар : 7#=17mm8#=18mm9#=19mm10#=20mmДобредојдовте на Godbless U продавница!П : Дали имате минимум цел количина
95% од свежа вода за бисери се одгледува во Кина Најдете посебен слот во вашата кутија за накит од бисери,
Опис на производот : R002 Широк Бенд V Прстен Chevron V Прстени Криви Прстен Редење Свадба Бенд Прстени Едноста
Прстен Големина : Прилагодлив ПрстенБоја : антички месингОсновните прстен е направен од бакар.Овој моде
Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 компјутер1 Целосна плаќањето мора да с
Kraftмонистра Нови Стилски променливи во големина Сребро Позлатен Вода Капка Природни Зголеми Кварц Прст