.

СпецификацииРетро Бран Коноп Јаже Лустерот ТелаДимензии 36.2"D X 39.4"H Материјал(s) Метални + Коноп Јаже Тип н
СпецификацииМодерната Дрво LED Таванот СветлинаДимензии 24.8"Д Материјал(s) Дрво Светилка Тип LED Светилки 48
Фабриката ново Бесплатен превозот 2 парчиња / многу goden боја вдлабнати таванот led светло телаСтилот на Ра
Модел : (110 V256 V)Материјал : Акрил, МеталLightsource : LED СветлоТемпература на бојата : Топло бела или Кул бело,осв
Бесплатен превозот 1pc / Многу Цинк Легура IP65 Водоотпорен круг gu10 mr16 место сијалица вдлабнати led таванот с
Фабриката Промоција Бесплатен превозот goden боја led вградна светилка осветлување телаСтилот на Рамна по�
Повеќе Препорачуваме ПредметиМодерната 2 прстени LED кристалните лустери светла три страни ресторан 2 кр
Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред праткатаПочи�
Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред праткатаПочи�
ОДИ ОКЕАНОТ Песна Осветлување ЛЕР Песна светлината 30 W ПАРЧЕ Алуминиум Чевли Индустриски Железнички Ме�
Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред праткатаПочи�
СпецификацииМатеријал : дрво+железоИзвор на светлина : LED сијалицата светилкаVo l покриви : 110240 V ACВати : 60w
Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред праткатаПочи�
Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адре�
Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најми�
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м�
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м�
Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина 2.0 килограми Производ Димензии Како слика Реден
1pcs 10 W 20 W КОЧАН Led downlights Површината Монтира на Таванот Место светло 180 степен Ротација Таванот вградна св�
Стил : Модерна8.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни повратни �
Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр
Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр