.

T127015 DM 12 V 0.15 НА 3 Pin 58mm 39x39x39mm За ASГрафичка Картичка Кулер за Ладење ВентилаторНапомена : 1.Кога ќе изберете
Забелешка : Поради различни производство серија Можеби лекот ќе се малку поинаква сликата ...
Може да се применат тарифи ако испораката е одбиено и испрати назад до нашата Канцеларија.Ако не примит�
ЛА6582 P за Acer Стремат 5733 5733 Z Лаптоп 5733 5733 Z лаптоп Плоча PEW71 LA6582 P MBRJW02001 3 JMFG Q5 WP2 100% брз тестКомпанијата ветув
Garphic Картичка 60NLEVG1001D01 69 N0 NQV10 D0101 N13 EГРА2 GTX670 M X 3 GB G75 G75 V G75 VX GTX670 M GTX 670 M 3 GB DDR5 VGA видео картичка
Се обрне внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Лаптоп процесор ладење вентилато�
*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Об�
[xlmodel][производи][43164][xlmodel][производи][43164][xlmodel][производи][43164][xlmodel][производи][8888] Ние се Погоди Ќе Ви се доп
GDT DC 5 V USB Ладење Brushless Компресор Вентилатор За 75mm 75x30mm 7530 S Издувните Кулер HeatsinkПараметри : Димензии : 75x30mmК
Лаптоп Компјутер Замени на ПРОЦЕСОРОТ Ладење Фанови Одговара За PROBOOK HP 4520s 4525s 4720 S лаптоп компјутери CPU Л�
започнетекрајот Бренд Dimm Ram меморија DDR4 4 GB PC417000 Меморија Ram меморија нпд 4 2133 За Intel AMD Desk PC Mobo ddr4 4 gb 284pin
GDT 12 V 3 Pin DC Вентилаторот за Ладење 80x25mm Течност ИмајќиПараметри : Dimesions : 80mm x 80mm x 25ммКонектор : 3 PinНоминалн�
Добредојдовте да ја Посетите нашата ПродавницаЦЕЛТА НА Висок квалитет, Најдобра цена и Добра Услуга ЗА
20 / 50 / 100pcs Компјутер Ладење Перка Радијатор Алуминиум Heatsink Топлина мијалник за Електронски Топлина диси
Горенаведените податоци се генерираат автоматски од страна на Ali Express, ве молиме Погледнете го следново
Инстант ПроширувањеСе прошири 1* USB3.1 Типа и 1*USB3.1 ТипC пристаништа за да се поврзете 2 USB уреди; USB3.1 е наназ�
ПРОЦЕСОРОТ Lüfter MF60090 V1C000G99 Ersatz за Леново G450 G550 G455 G555 G555 A Toshiba Satellite L500 L505 L555 Kühler Lüfter Spezifikation Marke neue und оригин�
Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Произв�
Име на производ : DC Вентилаторот за Ладење;Номинална Напон : DC 12 VНоминална Струја : 0.10 A;Надворешен Матери
Пишување на брзини : CDR : 10x CLV, 16x ГОВЕДА, 24x ГОВЕДАCDRW : Мулти Брзина : 4x CLVDVD R : 2.4 x CLV, 4x ZCLV, 8x ГОВЕДАDVDR : 2x CLV, 4x ZCLV
радиус на вртење min500±10мм10.Производ големина 155cm5.Продажба точка : намалување на високата цена на вработу
Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Произв�
Проверете слика на производот јасно на линкот ,бидете сигурни дека објектот е иста како и вашата оригин�
Неисправни предмети мора да бидат пријавени во рок од 7 дена по примањето на предметите Ако ви треба бро�