.

Плаќање Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Visa, Master, ТТ и Money bookers Убаво да ви се исполнат, мојот при
100% Сосема Нов Со Ознака Тежина : 350g (приближно) 3 Боја стил : Розова боја,Црна,Сина Материјал : Памук Јака :
2017 Жените Летен Фустан Sqaure Јака Без Ракави Коленото Должина Комбинација Секси Тенок Bodycon Сирена Се Обле
Азија големина(CM) фустан рамо фустан биста фустан должина грб рамо, грб биста грб должина грб ракав M 33 90 1
Нови Жените долго чипка фустан 2017 голем замав V вратот половина ракав мрежа транспарентен боја комбинац
Нова жешка Жени долго chiffon фустан 2017 голем замав О вратот без ракави отворање вилушка макси фустани, еле
Гроздобер солидна боја женски летен фустан 2017 нови пристигнување тенок кратко sleeve плус големина лабава
Враќање&Размена политика на Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако поради не
откако ќе знаете вашето тело мерења,консултирајте се со Големината на Табелата на производот страници
ИМЕ Топла Продажба Жените се Облекуваат 2017 Лето Стил Тенок Секси Девојки Завој Фустани Женски Памук Пти
100% Сосема Нов и висок квалитет! Материјал : Chiffon Боја : Морнарица,Каки Објектот Вклучува : 1 X Жените Мини Ф
Ние сме една фабрика да се фокусира на производство Завој Облека Ако сакате да развиваат нови модели, pls
Answer : ___________________________ Note : 1 Поради разликата помеѓу набљудувачите и светла боја можеби малку различни од
Драги пријатели, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница Добредојдовте да контактирате со
Жените V Деколте, Тенок Чисто Сино Pullover Тексас Фустан Пролет, Есен Долг Ракав Гроздобер Коленото Должина
Големина на Табелата (cm) Големина Должина Биста ширина Половината ширина Јака ширина Рамо ширина Ракав
Пратката 1.Светот Превозот.(Освен APO / FPO) 2.Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот
Сет Вклучуваат : 1 Pc ФустанСостојба : Нова со ознакаМатеријал : Полиестер, Chiffon, СатенБоја : Multicolor(како сли
Жените долго Памук, лен Фустан Плус Големина 2018 Лето стил Везови Женски Shawl Домот ДвеПарче лабава Оврато
Забелешки 1.39 инч,1 инч=2.Можете да проверите на стоки каде што тоа е во транзит преку следење БР Ние ќе се
Плус Големина 4 XL Жените Злато Сомот Фустан Моден Зимски Облечи Turtleneck Долг Фустан Жените Гроздобер Pleated
Мерење Во CM Големина / ЕУ Градите, Половината Рамо Колковите Тело, Должина на Ракав Фустан Должина S / 36 92
Големина На Табелатаве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сит
Нови Традиционален Кинески Фустани Жените Мини Cheongsam Краток Qipao Партија се Облекуваат Vestidos Облека Голем